www.vgosty.com.ua/ru/
 
 
Obecnie 21 gości

550 UAH./dzień

vulitsya Deribasіvska 20
Pokoje - 2

Wynajmij stylowy 2K. Deribasovskaya

Kontakt numery telefonów

Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś moje ogłoszenie w "www.vgosty.net"

Zatrudnienie Kalendarz

- wolny
- zajęty
- Wolny przed 12:00
- Dostępne po 12:00
- Cena promocyjna
(kursor, aby zobaczyć cenę)

Opis nieruchomości

Jeden apartament znajduje się w samym sercu Odessy. Okna mieszkania wychodzą na ulicę Deribasovskaya. W odległości spaceru od wszystkich atrakcji naszego miasta - Primorsky Boulevard, City Garden, Opery, a także przytulne restauracje, rozrywka. Mieszkanie euro remont w 2015 roku z elementami dekoracyjnymi. Powierzchnia mieszkania 70 m.kw. - Studio + sypialnia, podłogi laminowane. Łatwo można pomieścić od 3-4 osób (2 podwójne łóżka i EUR 2-pokojowe sofa). Nowe meble i wyposażenia (klimatyzacja, TV 2 plazmowy, pralka, kuchenka mikrofalowa, żelazko, suszarka do włosów). Telewizja satelitarna, Internet WI-FI. Naczynia, pościel. W przypadku podróży zgłaszania dokumentów.
Vgosty.com.ua, 550 UAH./dzień, Wynajmij stylowy 2K. Deribasovskaya, 0 , Wynajmij stylowy 2K. Deribasovskaya - Mieszkania do wynajęcia przez właściciela - Vgosty Jeden apartament znajduje się w samym sercu Odessy. Okna mieszkania wychodzą na ulicę Deribasovskaya. W odległości spaceru od wszystkich atrakcji naszego miasta - Primorsky Boulevard, City Garden, Opery, a także przytulne restauracje, rozrywka. Mieszkanie euro remont w 2015 roku z elementami dekoracyjnymi. Powierzchnia mieszkania 70 m.kw. - Studio + sypialnia, podłogi laminowane. Łatwo można pomieścić od 3-4 osób (2 podwójne łóżka i EUR 2-pokojowe sofa). Nowe meble i wyposażenia..., 03-10311, 550 UAH./dzień, UAH, 550, Apartamenty Odessa Pokoje - 2 vulitsya Deribasіvska 20, Wynajmij stylowy 2K. Deribasovskaya, Wynajmij stylowy 2K. Deribasovskaya

Co jest w tym mieszkaniu, domu

Komentarzy

Brak Komentarzy... :(
Wysłany: 2016-03-23, Właściciel: Анжела, Kategoria: Apartamenty
Анжела, Анжела, Odeski regionu, Odessa, owner,
посуда города одесса достопримечательности печь можно удобно диван площадь техника рестораны постельное интернет улицу мебель доступности приморский сдам развлекательные одесская область квартира человек нашего заведения сердце спальный ремонт разместить шаговой документы новая вулиця дерибасівська квартиры ламинат выходят командировочных машина года самом белье спальная кровать горсад полу микроволновая спальня окна декора находится дерибасовская квартире бульвар студия одессы wi-fi утюг спутниковое отчетные стильную оперный кондиционер плазменных элементами также уютные двухкомнатная театр стиральная евро дерибасовскую
Predyduschayaya Następnie

Polecamy

600 UAH./dzień
m. Belaya Tserkov?
2-комн. кв-ра. ПОСУТОЧНО! Почасово(днем)!
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 9/9
Miejsce: 56 m2
450 UAH./dzień
m. ?uck
Apartament z jedną sypialnią w klasie LUX w pobliżu dworca autobusoweg
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 9/9
Miejsce: 50 m2

Polecamy

350 UAH./dzień
m. Truskawiec
Wynajem domku
Pokoje: 4
Ilość osób: 8
Piętro: 2/2
Miejsce: 131 m2
350 UAH./dzień
m. Kijowie
Stylowe studio w centrum miasta
Pokoje: 1
Ilość osób: 2
Miejsce: 36 m2

Polecamy

550 UAH./dzień
m. Lw?w
Nowoczesny apartament w centrum Lwowa
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 4/4
Miejsce: 50 m2
300 UAH./dzień
m. ?uck
Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni WI-FI Tam-Tam
Pokoje: 1
Ilość osób: 3
Piętro: 9/9
Miejsce: 38 m2

Polecamy

400 UAH./dzień
m. Chark?w
Свои! Посуточно! Почасово! 1 комн. кварт
Pokoje: 1
Ilość osób: 4
Piętro: 9/9
Miejsce: 26 m2
4050 UAH./dzień
m. Odessa
Apartments w j?zyku greckim (penthouse)
Pokoje: 2
Ilość osób: 3
Piętro: 9/9
Miejsce: 92 m2

Polecamy

500 UAH./dzień
m. Czerniowcach
Codziennie 3-for. LUX central chasti.Evroremont 2013., Wi-fi, pięć-
Pokoje: 2
Ilość osób: 6
Piętro: 5/5
Miejsce: 80 m2
550 UAH./dzień
m. Kijowie
Fabrycznie nowy, 20 minut centrum, 20 minut lotnisko Boryspol.
Pokoje: 2
Ilość osób: 6
Piętro: 25/25
Miejsce: 90 m2

Polecamy

300 UAH./dzień
m. Sewastopol
Wynająć mieszkanie w pobliżu morza Parku Zwycięstwa z euro w Prospekci
Pokoje: 1
Ilość osób: 3
Piętro: 9/9
Miejsce: 32 m2
290 UAH./dzień
m. Lw?w
Centrum miasta (5 minut do Rynku Obszar TH)
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 5/5
Miejsce: 49 m2

Polecamy

250 UAH./dzień
m. Truskawiec
VIP-pokojowe mieszkanie blisko rynku
Pokoje: 1
Ilość osób: 4
Piętro: 9/9
Miejsce: 47 m2
300 UAH./dzień
m. Chmielnickiego
Centrum. Wifi. czyste i wygodne
Pokoje: 2
Ilość osób: 6
Piętro: 10/10
Miejsce: 52 m2

Polecamy

550 UAH./dzień
m. Kijowie
Luksusowy 3-pokojowy apartament w spokojnym centrum Kijowa
Pokoje: 3
Ilość osób: 6
Piętro: 9/9
Miejsce: 70 m2
150 UAH./dzień
m. Lw?w
150 USD Cena z dw?ch liczby otdyhayuschih.Esli turyst?w
Pokoje: 2
Ilość osób: 3
Miejsce: 30 m2
© Vgosty - Mieszkania do wynajęcia od właścicieli, bez prowizji! Разработка портала посуточной аренды в Киеве и других городах и профессиональная поддержка от "S-Position"
www.vgosty.com.ua/ru/
www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/