www.vgosty.com.ua/ru/
 
 
Obecnie 15 gości

550 UAH./dzień

pl. Grigorenko, 4
Pokoje - 1

Wspaniały i przytulny apartament dla 4 osób

Kontakt numery telefonów

Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś moje ogłoszenie w "www.vgosty.net"

Zatrudnienie Kalendarz

- wolny
- zajęty
- Wolny przed 12:00
- Dostępne po 12:00
- Cena promocyjna
(kursor, aby zobaczyć cenę)

Opis nieruchomości

Właściciel. Lwow Grigorenko obszar 4. Wspaniałe, wygodne i ciepłe mieszkanie typu studio dla 4 osób z naszego miasta. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta na terenie Grigorenko 4,3 minut spacerem do Opery i 5 do Squares Rynok.Sdelan nowoczesny design 25.12.16 naprawa, nowa hydraulika, nowoczesne ogrzewanie osobnicza, woda przez całą dobę. Ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu: prysznic, suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, pościel, ręczniki, pralka, telewizor, naczynia, Wi - Fi .Istnieje 4 łóżka: 2 + 2 (Podwójne łóżko z materacem ortopedycznym i podwójną rozkładaną sofą) parking .Vo stoczni, gdzie nasi goście mogą zostawić swoje avto.Tsena 550 gr. / Noc, w weekendy i święta mogą się różnić.
Vgosty.com.ua, 550 UAH./dzień, Wspaniały i przytulny apartament dla 4 osób, 0 , Wspaniały i przytulny apartament dla 4 osób - Mieszkania do wynajęcia przez właściciela - Vgosty Właściciel. Lwow Grigorenko obszar 4. Wspaniałe, wygodne i ciepłe mieszkanie typu studio dla 4 osób z naszego miasta. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta na terenie Grigorenko 4,3 minut spacerem do Opery i 5 do Squares Rynok.Sdelan nowoczesny design 25.12.16 naprawa, nowa hydraulika, nowoczesne ogrzewanie osobnicza, woda przez całą dobę. Ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu: prysznic, suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, pościel, ręczniki, pralka, telewizor,..., 03-10690, 550 UAH./dzień, UAH, 550, Apartamenty Lw?w Pokoje - 1 pl. Grigorenko, 4, Wspaniały i przytulny apartament dla 4 osób, Wspaniały i przytulny apartament dla 4 osób

Co jest w tym mieszkaniu, domu

Komentarzy

Brak Komentarzy... :(
Wysłany: 2017-06-27, Właściciel: Игорь, Kategoria: Apartamenty
Игорь, Игорь, Lwowski regionu, Lw?w, owner,
может новая свое площади львова диван замечательная праздники собственник сделан львовская область вода круглосуточно сантехника гостей места дизайнерский спальных двуспальный стиральная однокомнатная авто современный матрасом цена ортопедическим проживания площадь теплая белье машинка могут центре есть квартира львов оставить сутки утюг города доска находиться уютная минуты посуда ремонт постельное наши современное дворе нашего меняться телевизор гладильная гости выходные комфортного отопление-индивидуальное двуспальная григоренка рынок хотьбы полотенца оперного необходимое стоянка кровать театра
Predyduschayaya Następnie

Polecamy

450 UAH./dzień
m. Mykolayiv
Apartament Nikolaev
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 4/4
Miejsce: 50 m2
750 UAH./dzień
m. Kijowie
3 k.kv, ul.Borichev zejście 5, remont, studio, powierzchnia st.m.Pocht
Pokoje: 3
Ilość osób: 8
Piętro: 3/3
Miejsce: 60 m2

Polecamy

250 UAH./dzień
m. Mykolayiv
Mieszkanie znajduje się w pobliżu dworca autobusowego (ul. Chigrina) m
Pokoje: 1
Ilość osób: 1
Piętro: 2/2
Miejsce: 50 m2
300 UAH./dzień
m. ?uck
Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni WI-FI Tam-Tam
Pokoje: 1
Ilość osób: 3
Piętro: 9/9
Miejsce: 38 m2

Polecamy

600 UAH./dzień
m. Belaya Tserkov?
2-комн.кв. Также почасово(днем)! VIP
Pokoje: 2
Ilość osób: 6
Piętro: 9/9
Miejsce: 52 m2
500 UAH./dzień
m. Czerniowcach
3 com. w osobnyake.Avtomesto
Pokoje: 3
Ilość osób: 3
Piętro: 3/3
Miejsce: 85 m2

Polecamy

300 UAH./dzień
m. Kijowie
Mi?sk metra 2 minuty
Pokoje: 1
Ilość osób: 3
Piętro: 9/9
Miejsce: 30 m2
300 UAH./dzień
m. Iwano-frankowsku
Apartamenty, powiat / Stacja kolejowa bardzo dogodna lokalizacja, i śn
Pokoje: 1
Ilość osób: 2
Piętro: 4/4
Miejsce: 40 m2

Polecamy

200 UAH./dzień
m. Lw?w
wynaj?? mieszkanie w centrum miasta (5 minut do Opery) renowacja.
Pokoje: 2
Ilość osób: 5
Piętro: 3/3
Miejsce: 55 m2
199 UAH./dzień
m. Ja?cie
Apartament "przytulny apartament" apartamenty wynajem, Jałta
Pokoje: 2
Ilość osób: 5
Piętro: 2/2
Miejsce: 40 m2

Polecamy

450 UAH./dzień
m. Czerniowcach
Dwupokojowy kvartyra.Evroremont, sputn.TB, dokumenty internetowe.
Pokoje: 2
Ilość osób: 8
Piętro: 4/4
Miejsce: 79 m2
500 UAH./dzień
m. Czerniowcach
Codziennie 3-for. LUX central chasti.Evroremont 2013., Wi-fi, pięć-
Pokoje: 2
Ilość osób: 6
Piętro: 5/5
Miejsce: 80 m2

Polecamy

600 UAH./dzień
m. Belaya Tserkov?
2-комн. кв-ра. ПОСУТОЧНО! Почасово(днем)!
Pokoje: 2
Ilość osób: 4
Piętro: 9/9
Miejsce: 56 m2
200 UAH./dzień
m. Czerniowcach
Luksusowe 3-pokojowe. Apartament w centrum. Klimatyzacja, Wi-Fi, parag
Pokoje: 3
Ilość osób: 8
Piętro: 4/4
Miejsce: 90 m2

Polecamy

380 UAH./dzień
m. Mykolayiv
Stylowy 2 do studia z izolowanym sypialni
Pokoje: 2
Ilość osób: 7
Piętro: 5/5
Miejsce: 55 m2
400 UAH./dzień
m. Kamenetz-podolsk
Stare Miasto! Nowe mieszkania!
Pokoje: 1
Ilość osób: 4
Piętro: 5/5
Miejsce: 30 m2
© Vgosty - Mieszkania do wynajęcia od właścicieli, bez prowizji! Разработка портала посуточной аренды в Киеве и других городах и профессиональная поддержка от "S-Position"
www.vgosty.com.ua/ru/
www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/